۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۱۵:۲۷
خانه / سرویس تولید آنلاین رمزینه (QR Code)
رمزینه

سرویس تولید آنلاین رمزینه (QR Code)

مرحله اول
انکدینگ انتخاب شیوه کدگذاری (معمولا روی utf-8 تنظیم می‌شود.)
سایز: X مقدار بزرگی کد QR
سطح کد جهت افزایش میزان دقت کد QR بوده و در خروجی تأثیری ندارد.
نوع کد و محتوا

هر نوع متن دلخواه را در کد QR کدگذاری کنید. متن مورد نظر هر زمان که کد QR اسکن شود به نمایش در خواهد آمد.

متن

یک پیام ایمیل را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد QR، پنجره ارسال ایمیل با متن مورد نظر شما و آدرس ایمیل دریافت کننده ظاهر می گردد. (به نرم افزار کدخوانی که استفاده می شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

ایمیل

موضوع

پیغام

یک شماره تلفن را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد QR، پنجره تماس با شماره تلفن مورد نظر ظاهر می‌گردد. (به نرم افزار کدخوانی که استفاده می شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

تلفن

لینک وبسایت، صفحه شبکه های اجتماعی یا حتی لینک پرداختهای PayPal خود را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد QR آدرس مزبور را باز خواهد کرد. (به نرم افزار کدخوانی که استفاده می شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

آدرس اینترنتی

اطلاعات تماس (vCard) خود را در یک کد QR کدگذاری کنید. بسته به نرم‌افزاری که برای اسکن کد QR استفاده می کنید یا اطلاعات تماس شما نشان داده خواهد شد یا این که گوشی شما می‌پرسد آیا اطلاعات تماس به دفترچه تلفن اضافه شود یا خیر.

نام
نام خانوادگی
نام شرکت
عنوان
تلفن
ایمیل
وب سایت
نام خیابان
شهر
استان
کد پستی
کشور
یادداشت

اطلاعات تماس شخصی (meCard) خود را در یک کد QR کدگذاری کنید. وارد کردن حداقل یکی از فیلدها جهت تولید کد QR کافی می باشد. بسته به نرم‌افزاری که برای اسکن کد QR استفاده می‌کنید یا اطلاعات تماس شما نشان داده خواهد شد یا این که گوشی شما می‌پرسد آیا اطلاعات تماس به دفترچه تلفن اضافه شود یا خیر.

نام
نام خانوادگی
تلفن
ایمیل
سایت
نام خیابان
شهر
استان
کد پستی
کشور
یادداشت

یک پیامک را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد QR، پنجره ارسال پیامک با متن مورد نظر شما و تعداد دریافت کننده‌های پیام ظاهر می‌گردد. (به نرم افزار کدخوانی که استفاده می شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

موبایل
پیام

یک موقعیت جغرافیایی را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد QR، پنجره Google maps ظاهر می‌گردد.(به نرم افزار کدخوانی که استفاده می شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

آدرس

یا
عرض جغرافیایی
طول جغرافیایی
یافتن مکان از روی نقشه

یک آدرس وب‌سایت را بوکمارک کرده و در یک کد QR کدگذاری کنید.

عنوان
آدرس

پسورد دسترسی به وای-فای خود را در یک کد QR کدگذاری کنید. با اسکن کد، صفحه‌ی ارتباط به شبکه با پسورد از پیش وارد شده، ظاهر خواهد شد. (به نرم افزار کدخوانی که استفاده می‌شود بستگی دارد. تضمینی برای کار بر روی تمام وسایل وجود ندارد).

وایرلس SSID
رمز عبور
نوع شبکه
نمایش و ذخیره

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.