۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۳۳
خانه / نرم افزار محاسبه آنلاین آکواریوم
ابزار محاسبه آنلاین آکواریوم

نرم افزار محاسبه آنلاین آکواریوم

دنیای اطلاعات: اگر می خواهید آکواریوم بسازید و نمیدانید فشار آبی که به آکواریوم مورد ساخت خواهد آمد چقدر است و شیشه با چه ضخامتی مناسب است، با این نرم افزار می توانید با دادن طول، عرض و ارتفاع آکواریوم مورد نظر خود، حجم آب آن و همچنین حداقل ضخامت شیشه مورد نیاز برای آن را محاسبه کنید.

محاسبات حجم و وزن آب آکواریوم

توجه: ابتدا واحد مورد نظر (اینچ، فوت، متر یا سانتیمتر) را انتخاب کرده ، سپس مقادیر طول، عرض و ارتفاع آکواریوم را در فیلدهای مربوطه وارد کنید تا مشخصات وزنی و حجمی آکواریوم شما محاسبه و در زیر نمایش داده شود.
برای شروع مجدد و پاک نمودن فیلد ها از استفاده نمایید

محاسبه شن و ماسه بستر آکواریوم

ابتدا واحد مورد نظر (سانتیمتر، اینچ) را انتخاب نموده و سپس مقادیر فیلدهای طول، عرض، عمق بستر) را تکمیل کنید. سپس با انتخاب نوع بستر مقدار تقریبی آن برای شما محاسبه و نمایش داده میشود
برای شروع مجدد و پاک نمودن فیلد ها از استفاده نمایید

محل نمایش محاسبات بستر آکواریوم

محاسبه ضخامت شیشه آکواریوم

این ابزار محاسبه آنلاین، به شما کمک می‌کند تا حجم، مساحت شیشه، ضخامت شیشه، وزن شیشه و وزن آب و شیشه آکواریوم را بر اساس طول، عرض و ارتفاع محاسبه کنید.

آکواریوم یا آبزی‌دان محیطی مصنوعی برای نگهداری آبزیان است. آکواریوم ظرفی است شیشه‌ای که در آن گیاهان و جانوران آبزی (معمولاً ماهی‌ها) نگه داشته می‌شوند. همان‌طور که واژه‌ی باغ وحش برای اشاره به محلی که در آن جانوران روی خشکی زندگی می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد، واژه‌ی آکواریوم (aquarium) هم به یک بنای عمومی که در آن گروه زیادی از گونه‌های آبزی نگهداری می‌شوند، اشاره می‌کند. آکواریوم‌ها معمولا برای ایجاد فضایی زیبا در خانه یا محل کار خریداری یا ساخته می‌شوند.

امکانات نرم افزار محاسبات آکواریوم

– محاسبه حجم آکواریوم در واحدهای مختلف
– محاسبه وزن آب آکواریوم
– محاسبه شن و ماسه بستر آکواریوم
– محاسبه ضخامت شیشه آکواریوم
– محاسبه وزن شیشه آکواریوم
– محاسبه مساحت شیشه آکواریوم
– محاسبه وزن شیشه و آب آکواریوم
– محاسبه ضریب اطمینان آکواریوم

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 51 مقاله تا کنون.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *