۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت: ۲۱:۵۴
بهترین سایت های اینترنتی جهان

فهرست برترین وبسایت های کشورهای جهان

دنیای اطلاعات: رتبه بندی الکسا یک منبع معتبر برای رده بندی بخصوص سایت های بزرگ است. الکسا سایت ها را با دو روده ملی و جهانی رتبه بندی می کند. این ابزار برترین سایت‌های تمامی کشورها از نظر رتبه بندی الکسا را به شما معرفی می کند. تولید محتوای وبسایت مناسب و تجزیه و تحلیل وب سایت از روش هایی است که به منظور ارتقا رتبه وبسایت صورت می‎‎گیرد. در حقیقت با آنالیز وبسایت می‎‎توان موقعیت‎ها‎ی نامحدودی برای تبلیغات شرکت به وجود آورد که برای این کار وبسایت می بایست دارای رتبه بالایی در موتورهای جستجو باشد.
تجزیه و تحلیل وبسایت به مدیران سایتها کمک می‎‎کند تا بدانند چه کارهایی بر روی وبسایت انجام شده و هر یک از این کارهای چه نتایجی را برای وبسایت به همراه داشته است.و همینطور با این روش می‎‎توان میزان دستیابی شرکت به اهداف را نیز مشخص کرد. با استفاده از این متد می‎‎توانید تعداد بازدیدکنندگان وبسایت، میزان نمایش و کلیک‎ها‎‎ی آگهی‎ها‎‎ و هزینه‎ها‎‎ی آنها، تعداد تبدیل بازدیدکننده به مشتری، محبوبترین صفحات وب، گزارش گوگل از نرخ جستجوی کلمات کلیدی، موارد مورد توجه کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت، مدت زمان مشاهده وبسایت توسط بازدیدکنندگان، طرز تلقی بازدیدکنندگان نسبت به صفحات سایت و … را دید.
سایت های بزرگ همیشه در حال رقابت هستند و این رده بندی ممکن است دستخوش تغییرات شود. و ما در این ابزار برترین سایت های کشورها را بر اساس رتبه و رده بندی حال حاضر الکسا معرفی می‌کنیم.

کشور مورد نظر را انتخاب نمایید

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 99 مقاله تا کنون.
تعداد ابزارها: 83 ابزار تا کنون.

۳ نظر

  1. امیرحسین قیاسی

    عالیههههههههه ممنونم خیلی کمک کرد بهم !

  2. بسیارعالیییییییییییییییییییییییییی

  3. سلام نمیتونم کلمات کلیدی را پیدا کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *