۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت: ۳:۵۷
خانه / ابزار پیشرفته جستجوی دامنه دات‌آی‌آر
بررسی دامنه ملی ایرن

ابزار پیشرفته جستجوی دامنه دات‌آی‌آر

دنیای اطلاعات: با ابزار پیشرفته جستجوی دامنه دات آی آر می‌توانید دامنه مورد نظر خود را جستجو کرده و به اطلاعت با ارزش زیر دسترسی پیدا بکنید:
– نام مالک دامنه ir
– آدرس ایمیل مالک دامنه ir
– شماره تلفن مالک دامنه ir
– تاریخ انقضا دامنه ir
توجه نکته: دقت کنید که آدرس دامنه ir را بدون www وارد نمایید.

لطفا آدرس دامنه ir مورد نظر را وارد نمایید:

اطلاعاتی در مورد دامنه ir

دامنه ir. یکی از دامنه‌های محلی است که در سال ۲۰۱۳ توسط ICANN به طور رسمی معرفی شد. این دامنه مختص کشور ایران بوده و برای تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی ، سازمانی‌های دولتی و غیر دولتی و … قابل استفاده می‌باشد. مدیریت این دامنه بر عهده پژوهشگاه دانش‌های بنیادی یا همان IRNIC است و قوانین ارائه شده توسط این شرکت ، در هنگام ثبت باید رعایت گردد. یکی از مهمترین تفاوت‌های دامنه ir. با سایر دامنه‌های محلی مراحلی است که قبل از ثبت باید توسط کاربر انجام شود. هر شخص حقوقی و یا حقیقی در ایران باید برای ثبت ، ابتدا به سایت nic.ir مراجعه کرده و سپس یک شناسه کاربری در آن ایجاد کند و سپس به ثبت دامنه توسط نمایندگان رسمی IRNIC بپردازد ، این شناسه که در اصل یک روند احراز هویت کلی است از مهمترین مراحل اصلی ثبت این دامنه محلی بمشار می‌رود. هم اکنون شما قادر خواهید بود با ساخت شناسه کاربری و ارائه آن به آذرآنلاین ، دامنه مورد نظر خود را با پسوند ir. به ثبت برسانید.
مدت زمان ثبت این دامین ۱ ساله یا بصورت ۵ ساله می باشد.
این نوع پسوند دامنه در مقایسه با پسوند های دیگر دامنه مانند com، net، org و … ارزان تر است.

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 42 مقاله تا کنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *