۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت: ۲۱:۳۴
انواع شکل بدن خانم ها

محاسبه و تشخیص فرم بدن خانم ها

دنیای اطلاعات: انسان ها ظاهر و استایل متفاوتی دارند و فرم های بدنی شان با هم فرق می کند. هر فردی اندام منحصر به فرد خود را دارد.
قبل از هر چیز باید بدانید که منظور از فرم بدن یا فرم اندام، قد و وزن شما نیست. چیزی که اهمیت دارد نوع شکل بدنتان میباشد. یک خانم بلند و باریک میتواند وزن یکسانی با خانمی که بدنش انحنای زیادی دارد داشته باشد. پس وزن ربط چندانی به شکل بدن ندارد. وقتی وزن اضافه میکنید، آن وزن اضافه در همه بدن شما توزیع میشود و شکل بدن شما ثابت باقی میماند. به همین خاطر است که سایز شما تغییر میکند اما شکل بدنتان ثابت است.
زنان اندام ها و سایزهای متفاوتی دارند و به همین دلیل این سوال در ذهن تان ایجاد می شود که چگونه لباس هایی را پیدا می کنید که اندام شما در آنها بیشتر جلوه می کنند؟ مهم این است که از تناسب و فرم بدن خود مطمئن شوید، و از مد برای برجسته کردن خصوصیات ممتاز اندام خود و پنهان کردن اشکالات اندام خود استفاده کنید.
با شناخت فرم اندام انتخاب لباس برای خانم‌ها کار بسیار ساده‌تری است چون دیگر می‌دانید چه چیزهایی به شما می‌آید و چه چیزهایی مناسب شما نیست. اما این مساله زمانی دارای ارزش و اعتبار است که این فرم به درستی شناخته شود. در سایت‌های مختلف مطالب زیادی درباره نحوه شناخت شکل اندام وجود دارد اما همگی حالت نسبی دارند و هیچ یک قطعی نیست. مشاهده در آینه یا مقایسه با تصاویر سلبریتی‌ها همیشه جوابگو نیست و درصد خطای بالایی دارد. اما با این ابزار ساده و علمی می‌توانید یک بار و برای همیشه فرم اندام خاص خود را بشناسید و ساده‌تر بتوانید لباس مناسب خود را انتخاب کنید.

اندازه گیری

دور سینه: ابتدا لباس زیر مناسبی پوشیده و با قرار دادن متر دور برجسته ترین قسمت سینه ها، اندازه گیری را انجام دهید.
دور کمر: کوچک ترین قسمت دور کمر، درست بالای ناف اندازه گرفته می شود.
دور لگن (باسن کوچک): دور برآمدگی استخوان بالای باسن در ناحیه لگن، که حدود ۷ اینچ (۱۸ سانتی متر) پایین تر از کمر است، اندازه گیری خواهد شد.
دور باسن: برجسته ترین قسمت دور باسن اندازه گیری می شود.

:
:
:
:

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 99 مقاله تا کنون.
تعداد ابزارها: 83 ابزار تا کنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *