۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت: ۰:۵۹
پیشنهاد اسم با علم ابجد و اعداد

انتخاب اسم فرزند با علم ابجد

دنیای اطلاعات: خیلی از افراد اعتقاد دارند که انتخاب اسم بر مبنای حروف ابجد می تواند تاثیر مثبتی در زندگی شخص داشته باشد. بر اساس علم اعداد، هر حرف در الفبا معادل عدد (فرکانس و ارتعاشی) هست. عددی که به آن حساب جمل یا حساب ابجد می گویند. مثلا الف معادل عدد ۱ است. عالمان این علم اعتقاد دارند که اسم فرزند باید بر اساس این علم انتخاب شود تا زندگی بهتری داشته باشد. بر این اساس، طبق دستوراتی که در چند کتاب مطالع شد برنامه ای نوشتم که کار را برای همه اقشار جامعه راحت کرد. با این نرم افزار می توانید نام هایی که با نام مادر تناسب دارند را لیست کنید.

نکته: بعد از انتخاب نام مورد نظر با این نرم افزار، بررسی نهایی را با ابزار زیر انجام دهید:

« بررسی آنلاین نام فرزند بر اساس طالع بینی ابجدی »

انتخاب و بررسی‌‌‌‍‌ نام با ابجد

انتخاب اسم و تاثیر در آینده

خیلی از دوستان می پرسیدند آیا اسم روی طالع، خوشبختی، سعادت، موفقیت، پولدار شدن و … فرزند در آینده تاثیر می گذارد یا خیر؟

دیدگاه اول:

در این باره باید بگوییم که همه ما نمونه های بسیاری از انسان ها با نامهای گوناگون با شرایط زندگی متفاوت در کودکی و … را دیده ایم که فقط و فقط با تلاش، تیزهوشی و انتخاب های خود به موفقیت های بزرگ رسیده اند و برای رسیدن به موفقیت فقط و فقط خودشان خواسته اند نه پدر و مادرشان، نه دوستانشان، نه رنگ موهایشان و نه اسمشان! خداوند بشر را مختار و با اراده آفرید نه اینکه سرنوشتش را در اسمش قرار دهد.
این نکته را بارها در مطالب قبلی نام فارسی گفته ایم که اسم زیبا (به خصوص معنای آن) و یا نام شخصیت های بزرگ تاریخ مسلما می تواند روی شخصیت کودک تا بزرگ شدن وی تاثیر بگذارد.

دیدگاه دوم:

اما دیدگاه دیگری نیز وجود دارد (تحت عنوان علم اعداد) و طبق آن هر اسم با توجه به حروف تشکیل شده آن معادل یک عدد خواهد شد و طبق محاسباتی (حروف ابجد) متعلق به یک ماه خواهد بود. اگر اسم فرزند طبق این محاسبات انتخاب شود و ماه تولدش یکسان باشد، طالع، بخت و اقبال وی در زندگی نیک خواهد بود.

منابع

1- دعاء مستجاب اثر ملامحمدمهدی دامغانی
2- کشف‌الهدایة و مفتاح‌الولایة اثر عبدالکریم مدرسی
3- التفهیم اثر ابوریحان محمدبن احمد بیرونی خوارزمی
4- میر داماد کبیر اثر مولانا محمدباقر میر حسینی فندرسکی

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 125 مقاله تا کنون.
تعداد ابزارها: 106 ابزار تا کنون.

۴ نظر

  1. انتخاب طالع چطوری انجام میشه؟

  2. سلام ببخشید در قسمت انتخاب طالع باید ماه تولد فرزند وارد شود یا مادر؟

    • سلام طالع چطوری انتخاب میشه،واسه شهریور ۴۰۳ چه طالعی را انتخاب کنیم

  3. سلام ببخشید من میخوام اسم مامانم و خودم رو عوض کنم ولی واسه مادرم این لیست رو اشتبا میاره و میزنم میگه اسم مناسب نیست
    ولی واسه خودم همشون اکی هستن
    میشه راهنماییم کنین مشکل مادرمو پیدا کنم ممنون میشم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیگ مستر