۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت: ۱۸:۵۸

تعبیر گم شدن در خواب

دنیای اطلاعات: همه افراد ممکن است در طول عمر خود در خواب ببینند که در مکانی گم شده اند و دیدن این خواب غیر عادی به نظر نمی رسد. تعبیر خواب گم شدن به شرایط کلی خواب و سایر نمادهایی که خواب بیننده در خواب می بیند بستگی دارد و جالب است که بدانید کوچک ترین جزئیاتی که در خواب مشاهده می شود می تواند تاثیر زیادی در تعبیر کلی خواب داشته باشد.

کتاب فرهنگ تفسیر رویا

دیدن خواب گم شدن نشانه سردرگمی و از دست رفتن توان و انگیزه برای گرفتن تصمیم های قاطع خواب بیننده است و دیدن این خواب گاهی اوقات به مسئله هایی اشاره می کند که در زندگی پدیدار شده اند و خواب بیننده از این مسائل بی اعتنا گذشته است و این مسائل تاثیر منفی خود را در زندگی خواب بیننده برجا گذاشته اند بنابراین بهتر است شما در محیطی که در خواب در آن گم شده اید کمی تامل کنید تا بتوانید ریشه مسئله را دریابید.

محمد بن سیرین

اگر فردی در خواب ببیند که گم شده است نشانه این است که در آن مکان هیچ فردی به خواب بیننده اهمیت نمی دهد و وی را به حال خود رها می کنند و قدر او را نمی دانند.
اگر فردی در خواب ببیند که فرزند یا زن وی گم شده اند نشانه رسیدن ضرر و زیان به خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب ببیند که وسیله اش گم شده است اگر آن چیز دارای تعبیری خوب باشد نشانه این است که خواب بیننده دچار غم و اندوه می شود و اگر آن چیز دارای تعبیر بدی باشد نشانه این است که کار و امورات خواب بیننده رو به راه و منظم می شوند.

تونی کریسپ

تعبیر خواب گم شدن بیانگر این است که خواب بیننده در ناحیه جدیدی از تجربیات و یا شرایط جدیدی از زندگی خود قرار می گیرد.

یوسف نبی

اگر فردی در خواب ببیند که در شهری غریب گیر افتاده یا گم شده است بیانگر این است که شانس و فرصت های خود را از دست می دهد و در عوض به جای آن فرصت یا چیزهای تازه ای را پیدا می کند.

حضرت دانیال

تعبیر خواب گم شدن در شهر غربت نشانه رو به رو شدن با اتفاق های جدید است که این اتفاق ها انسان را به سمت پیروزی و سعادت می کشانند.

هامونی

اگر فردی در خواب ببیند که به تنهایی گم شده است و در خواب گریه می کند و ناراحت است بیانگر این است که مشکلاتی سخت و حل نشدنی در آینده ای نه چندان دور برای او پیش می آیند.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه اعضای خانواده اش گم شده است بیانگر این است که دوره ای خوب ولی کوتاه مدت را در زندگی خود شروع می کند و در این دوره تجربه های لذت بخش و زیادی را به بدست می آورد و حالش خوب می شود.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه کودکی نابالغ یا نوزادی گم شده است بیانگر این است که مصیبتی بزرگ برای خواب بیننده در راه است که این مصیبت او را سیاه پوش و ناراحت می کند.

بازگشت به صفحه اصلی تعبیر خواب

تعبیر خواب بر اساس الفبا

الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و هـ ی

درباره ادمین

مجید کوهی طراح سایت و دانش آموخته مهندسی تکنولوژی جوشکاری است. وی از بحث و مطالعه در مورد فناوری و فلسفه لذت می‌برد، به سبک زندگی اسلامی علاقه دارد و اوقات فراغتش را با کیهان شناسی، طراحی مدارهای الکترونیکی و زمین شناسی می‌گذراند.
تعداد مقالات: 125 مقاله تا کنون.
تعداد ابزارها: 106 ابزار تا کنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیگ مستر